O NAS

Polars Event Group 

dj na wesele

ŁUKASZ

W naszym duecie zajmuje się wodzirejką i konferansjerką. Oprócz tego jest świetnym gitarzystą elektrycznym oraz akustycznym związanym z Zespołem Muzycznym Przeznaczeni. Posiada doskonałe poczucie humoru, każdego z kim ma kontakt "zaraża" pozytywną dawką energii. Potrafi rozwiązywać najtrudniejsze konflikty i problemy, a każdą niezręczną sytuacje zamienić w najśmieszniejszy żart.

dj na wesele

OSKAR

W duecie pełni rolę DJ oraz skrzypka, dogrywając partie na żywo głównie w nowoczesnych utworach zagranicznych ze światowych list przebojów. Prywatnie jest studentem Akademii Muzycznej w Katowicach, na wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej. Do powierzonych mu zadań podchodzi ambitnie i profesjonalnie.

 

1.
Doskonałe połączenie Dj z muzyką na żywo
Gwarantuje to znacznie ciekawsze muzyczne doznania. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania przez nas utworów na skrzypcach w kościele podczas ślubu.
2.
Co dwóch to nie jeden
Jesteśmy świetnie zgranym duetem z dużym doświadczeniem jako muzycy w zespole oraz Dj. Jesteśmy świetnie zorganizowaną ekipą profesjonalistów. Gramy na terenie całego kraju!.
3.
Najwyższej klasy sprzęt muzyczny marki Electro-Voice
Gwarancja światowej klasy dźwięku, który nie zawiedzie nawet najbardziej wymagającego melomana muzycznego. Sprawdź sam na czym gramy!

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube