O NAS

1.
Doskonałe połączenie Dj z muzyką na żywo
Gwarantuje to znacznie ciekawsze muzyczne doznania. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania przez nas utworów na skrzypcach w kościele podczas ślubu.
2.
Co dwóch to nie jeden
Jesteśmy świetnie zgranym duetem z dużym doświadczeniem jako muzycy w zespole oraz Dj. Jesteśmy świetnie zorganizowaną ekipą profesjonalistów. Gramy na terenie całego kraju!.
3.
Najwyższej klasy sprzęt muzyczny marki Electro-Voice
Gwarancja światowej klasy dźwięku, który nie zawiedzie nawet najbardziej wymagającego melomana muzycznego. Sprawdź sam na czym gramy!
dj na wesele

ŁUKASZ

W naszym duecie zajmuje się wodzirejką i konferansjerką. Oprócz tego jest świetnym gitarzystą elektrycznym oraz akustycznym związanym z Zespołem Muzycznym Przeznaczeni. Posiada doskonałe poczucie humoru, każdego z kim ma kontakt "zaraża" pozytywną dawką energii. Potrafi rozwiązywać najtrudniejsze konflikty i problemy, a każdą niezręczną sytuacje zamienić w najśmieszniejszy żart.

OSKAR

W duecie pełni rolę DJ oraz skrzypka, dogrywając partie na żywo głównie w nowoczesnych utworach zagranicznych ze światowych list przebojów. Prywatnie jest studentem Akademii Muzycznej w Katowicach, na wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej. Do powierzonych mu zadań podchodzi ambitnie i profesjonalnie.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram